درباره به بانک

به نام خداوند زیبا سخن

  سامانه بانکداری مجازی و انتقال وجه الکترونیکی به بانک ، پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن میسازد و جایگزین مناسبی برای شیوه های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است.

بهبانک زیر مجموعه شرکت مبتکران هوشمند تجارت آزاد ایران می باشد .

با پیشرفت روز افزون تکونولوژی و همچنین افزایش استفاده از اینترنت در کشور عزیزمان پرداخت های اینترنتی نیز نسبت به سال های قبل افزایش چشم گیری داشته است , لازمه ی انجام تراکنش های اینترنتی ابزارهای لازم برای اتصال به درگاههای پرداخت می باشد .
سامانه به بانک روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت های فروشگاهی و حراج ، شرکت هایی که محصولات خود را از طریق آنلاین به فروش میرسانند ، حتی فروشگاههای خارج از یک کشور با تبدیل ارز کشورها و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه و یا به صورت رایگان (استفاده از وجه موجود برای فعالیت های اقتصادی و بنا بر سیاست های مالی شرکت ) انجام میدهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده و یا تعداد و گروه مشتری بنا بر سیاست های شرکت متغیر و قابل تغییر می باشد. هزینه ها بسته به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده، کشور دریافت کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند.

" به بانک " با هدف ایجاد محیطی امن برای انجام تراکنش ها و امکانات فراوان در سال 1396 فعالیت خود را اغاز نموده است ، امید است با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت بتوانیم رضایت هر چه بیشتر شما کاربران گرامی را جلب نماییم


 ناگفته نماند که خدمات به بانک محدود به موارد ذکر شده نخواهد بود و با شناسایی نیاز های جدید، خدمات جدیدتری به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که شما خود نیازی در این زمینه داشته‏ اید، آن را با ما در میان بگذارید. کسب و کارهای نوین امروز نیازمند ابزارهایی هستند تا بتوانند همگام با تغییرات سریع در زیرساخت های بازار پیش بروند و بر مبنای پیشرفت های تکنولوژیک خدماتی در خور را عرضه نمایند.

پس نیاز و ایده های خود را برای توسعه تجارت و کسب و کارتان را با ما در میان بگذارید




اهداف به بانک به شرح زیر می باشد :
  • ارائه خدمات و توسعه ابزارهاي پرداخت الکترونیک مبتنی بر الگوهای نوین و به روز دنیا
  • ارائه راهکارهای آسان و مطمئن در زمینه پرداخت پول در بسترهای تجارت الکترونیک
  • رفع نگراني ها و مشکلات مردم در پرداخت های الکترونیک روزمره
  • پیاده سازی انواع پروژه های مرتبط با صنعت تجارت الکترونیک
  • حذف هزینه های ناشی از چاپ پول در کشور
  • رونق بخشيدن به معاملات از طريق بانكداري الكترونيكي، افزايش رفاه ايشان
  • بهره‌گیری از استانداردها و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه پرداخت اینترنتی و پستی
  • کمک به توسعه سیستم پرداخت پستی کشور با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران
  • کاهش هزینه های فروشندگان و افزایش رفاه حال مشتریان